Kursy walut
Data: 2019-07-15
Sym. Jed. Dewizy Pieniądze
Skup Sprz. Skup Sprz.
EUR 1 4.16 4.36 4.13 4.39
USD 1 3.69 3.87 3.66 3.89
WIBOR
Średni WIBOR 1M: 1,64%
Średni WIBOR 3M: 1,72%
Średni WIBOR 6M: 1,79%

System KIRI

System Rachunku Internetowego opracowany przez I-BS.PL Stalowa Wola umożliwia klientom banku, indywidualnym oraz korporacyjnym, wykonywanie operacji bankowych przez Internet, za pośrednictwem dowolnej przeglądarki internetowej (zalecane jest korzystanie z przeglądarki internetowej Firefox), przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu, z dowolnego miejsca na świecie.

zobacz więcej »

Podstawowe informacje

Do prawidłowego działania KIRI BS wymaga dowolnego systemu operacyjnego z graficznym środowiskiem np. Windows, Linux, Mac OS, przeglądarki internetowej obsługującej Javascript oraz połączenia szyfrowanego SSL 3.0. Takie wymagania spełniają prawie wszystkie popularne przeglądarki internetowe pracujące w trybie graficznym np. Mozilla, Firefox, Opera czy Internet Explorer. Natomiast zalecaną przez producenta systemu przeglądarką internetową jest Firefox.

zobacz więcej »

Strona główna - Start

Jest to pierwsza strona jaką widzi użytkownik po stronie informacyjnej.
Na stronie głównej znajdują się wszystkie informacje o naszym rachunku (możemy mieć kilka NRB dla jednego klienta).

zobacz więcej »

Przelewy

Po kliknięciu na zakładce Przelewy wyświetla się lista przelewów, a poniżej lista zleceń stałych. Moduł Przelewy jest najbardziej rozbudowany, znajduje się w nim możliwość wyboru następujących przelewów:

 • przelew standardowy
 • przelew do US
 • przelew do ZUS
 • z szablonu
zobacz więcej »

Szablony

Szablony przelewów są wzorcami, które ułatwiają korzystanie z systemu KIRI w przypadku wielokrotnego wykonywania zleceń przelewu na ten sam rachunek. Aby zrealizować przelew z szablonu należy wybrać Przelewy >> Z szablonu. Dla konta korporacyjnego, z szablonów przelewów można utworzyć szablon paczki. Jest to wzorzec do tworzenia paczek przelewów. Aby utworzyć paczkę z szablonu paczki należy wybrać Przelewy >> Szablony paczek.

zobacz więcej »

Kontrahenci

Jest to funkcjonalność pozwalająca definiować odbiorców, do których często wykonujemy przelewy. W przeciwieństwie do szablonu przelewu który przypisany jest do rachunku NRB, dla którego był tworzony, kontrahent nie jest związany z NRB.

zobacz więcej »

Lokaty

Aby w panelu klienta była dostępna obsługa lokat, klient po zalogowaniu musi włączyć ich obsługę w zakładce Mój profil >> Ustawienia >> punkt 5. „Konfiguracja lokat”.

Po zaznaczeniu pola „Włącz obsługę lokat” pojawia się dodatkowa zakładka Lokaty. Po przejściu na zakładkę lokaty ukazuje się menu

 • Rejestracja – lista dostępnych lokat, które można założyć
 • Informacje – lista lokat założonych przez użytkownika lub oczekujących na założenie
zobacz więcej »

Kredyty

Po wybraniu modułu Kredyty widoczna jest lista kredytów. Szczegóły na temat konkretnego kredytu są widoczne po wybraniu linku o nazwie kredytu referencyjnego (na przykładzie widocznym na ilustracji jest to KR-05-03446).

zobacz więcej »

Historia

W menu Historia widoczna jest lista operacji na rachunku z dnia bieżącego oraz dni poprzednich. Dostępne opcje menu:

 • Operacje z dnia
 • Od daty do daty
 • Ile dni wstecz
 • Wyszukiwanie
 • Wyciągi
 • Blokady Kartowe
 • Doładowania GSM

 

zobacz więcej »

Mój profil

Zakładka „Mój profil” umożliwia blokowanie i zamawianie nowej karty kodów, zmianę hasła do konta, przeglądanie historii logowania, informacje o certyfikacie oraz indywidualne ustawienia dotyczące wyświetlania informacji.

zobacz więcej »
Newsletter
Wydrukowane z: http://bsbuskozdroj.pl/kiri/