Kursy walut
Data:
Sym. Jed. Dewizy Pieniądze
Skup Sprz. Skup Sprz.
WIBOR
Średni WIBOR 1M: 4,75%
Średni WIBOR 3M: 5,48%
Średni 6M:

Uroczyste otwarcie nowej siedziby Oddziału Banku Spółdzielczego w Wiślicy.


 

W dniu 13 listopada br. odbyła się uroczystość otwarcia nowej siedziby Oddziału Banku Spółdzielczego w Wiślicy, zlokalizowanej przy ulicy Rynek 37 w Wiślicy.
Część oficjalną uroczystości rozpoczęto symbolicznym przecięciem wstęgi, którego dokonali: Starosta Powiatu Busko-Zdrój Jerzy Kolarz, Wójt Gminy Wiślica Stanisław Krzak, Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Busku-Zdroju Anna Karwat, Zastępca Prezesa Dorota Kumor, Członek Zarządu Walentyna Dąbek, Przewodnicząca Rady Nadzorczej Banku Irena Romanowska, Dyrektor Oddziału w Wiślicy Barbara Chwalik.
Wszystkich przybyłych gości przywitała Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Busku-Zdroju Anna Karwat.
W swoim wystąpieniu przywołała historię Oddziału Banku, nawiązując do długoletniej tradycji. Opisała przebieg prac związanych z wybudowaniem nowej siedziby Oddziału. Podziękowała wszystkim osobom, które wykazały się szczególnym zaangażowaniem podczas pracy na rzecz budowy, zarówno na etapie decyzyjnym jak i wykonawczym.
Kolejnym etapem uroczystości było poświęcenie nowej siedziby Oddziału Banku w Wiślicy.
Ksiądz Prałat Wiesław Stępień Proboszcz Parafii i Bazyliki Narodzenia NMP w Wiślicy dokonał poświęcenia obiektu, po czym wszyscy goście zostali zaproszeni do zwiedzania budynku.
Nowa siedziba Oddziału Banku w Wiślicy to nowoczesny budynek, który zapewni klientom wyższy standard obsługi, a pracownikom podniesie komfort pracy.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Uroczystości

 

 

 

 

 

 

 

 

Newsletter
Wydrukowane z: http://bsbuskozdroj.pl/uroczyste-otwarcie-nowej-siedziby-oddzialu-banku-spoldzielczego-w-wislicy.html